Portál elektronických služieb Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky https://portal.mhsr.sk

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na pôvodnú verziu...


Pokračuj v čítaní alebo preskoč na hlavné menu. Iné možnosti: Prejdi na Vyhľadávanie alebo Pätičku stránky.




Pokračuj v čítaní alebo preskoč na hlavné menu. Iné možnosti: Prejdi na Vyhľadávanie alebo Pätičku stránky.



Pokračuj v čítaní alebo preskoč na hlavné menu. Iné možnosti: Prejdi na Vyhľadávanie alebo Pätičku stránky.


Zoznam podnikateľských misií (SARIO)

Vytvorené dňa: 04.02.2015      Aktualizované dňa: 16.07.2018

Filter

 do:
 
Názov misie
Odvetvie
Termín konania Miesto konania Termín registrácie
Podnikateľská misia do Honkongu, Laosu a Kambodže
(Bez zamerania)
Sat Jan 13 00:00:00 CET 2018 - Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 Honkong, Laos, Kambodža Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018
Podnikateľská misia do Dubaja
Potravinársky priemysel
Sun Feb 18 00:00:00 CET 2018 - Wed Feb 21 00:00:00 CET 2018 Dubaj (Dubaj, Dubai World Trade Centre, Spojené arabské emiráty) Tue Feb 06 00:00:00 CET 2018
Podnikateľská misia do Istanbulu
(Bez zamerania)
Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018 - Wed Mar 14 00:00:00 CET 2018 Turecká republika, Istanbul (Istanbul, Turecko) Tue Feb 20 00:00:00 CET 2018
Podnikateľská misia - Omán, Srí Lanka
(Bez zamerania)
Sat Mar 24 00:00:00 CET 2018 - Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 Ománsky sultanát, Muscat (Muscat (Omán), Colombo (Srí Lanka)) Fri Feb 23 00:00:00 CET 2018
Podnikateľská misia do Paríža počas veľtrhu MIDEST
(Bez zamerania)
Tue Mar 27 00:00:00 CEST 2018 - Thu Mar 29 00:00:00 CEST 2018 Francúzska republika, Paríž (Paríž, Francúzsko) Tue Mar 13 00:00:00 CET 2018
Podnikateľská misia do Ruska
(Bez zamerania)
Mon Apr 09 00:00:00 CEST 2018 - Thu Apr 12 00:00:00 CEST 2018 Ruská federácia, Moskva (Ruská federácia, Vladimir/Moskva) Tue Mar 20 00:00:00 CET 2018
Chorvátska podnikateľská misia na Slovensku
(Bez zamerania)
Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 - Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018 Slovenská republika, 040 01 Košice-Staré Mesto, Tyršovo nábrežie  Tue Apr 03 00:00:00 CEST 2018
Podnikateľská misia do Slovinskej republiky
(Bez zamerania)
Mon Apr 23 00:00:00 CEST 2018 - Mon Apr 23 00:00:00 CEST 2018 Slovinská republika, Ľubľana, Dimičeva 13 (Ľubľana, Slovinsko, Gospodarska zbornica Slovenije, Dimičeva 13) Fri Mar 30 00:00:00 CEST 2018
Podnikateľská misia do Saudskej Arábie
(Bez zamerania)
Tue Apr 24 00:00:00 CEST 2018 - Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018 Saudskoarabské kráľovstvo, Rijád (Saudská Arábia) Tue Apr 10 00:00:00 CEST 2018
Grécka podnikateľská misia na Slovensku
(Bez zamerania)
Sun Jun 03 00:00:00 CEST 2018 - Sun Jun 03 00:00:00 CEST 2018 Slovenská republika, Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta  (Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí, Hlboká cesta 2, Bratislava) Fri Mar 23 00:00:00 CET 2018
Nájdených 10 záznamov.

 

 

Pokračuj v čítaní alebo preskoč na hlavné menu. Iné možnosti: Prejdi na Vyhľadávanie alebo Pätičku stránky.



 verzia 2.0.8

Hore